Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X

Nejbližší akce

[ilustrační foto]
ICT ve školství 2018
28.03.2018: 8. ročník odborné konference a doprovodné výstavy o informačních a komunikačních technologiích ve školství. Konference je určená pedagogům, ICT metodikům, pedagogickým a vzdělávacím institucím, představitelům státní správy a samosprávy...

více událostí zde

IDG blog

China Oceanwide a IDG Capital oznámili dohodu o převzetí IDG
Tisková zpráva
25 let společně s vámi na českém trhu ICT
Čtvrtstoletí českého ICT: ojedinělý speciál zaměřený na úspěšné firmy, osoby a události uplynulých 25 let.
Nový web Computerworldu
Začátkem května proběhla rozsáhlá změna vzhledu webových stránek českého Computerworldu.
ChannelWorld redesignuje web
Náš zpravodajský web pro prodejní a distribuční kanály ICT a CE - ChannelWorld.cz/sk - mění svůj vzhled i strukturu.

více na idg.cz/blog
O IDG Czech

IDG Czech Republic, a. s., je dceřiná společnost International Data Group (IDG), přední mezinárodní společnosti se sídlem v Bostonu, která na trhu působí již od roku 1964. IDG vydává více než 300 titulů novin a časopisů a poskytuje svým čtenářům informace prostřednictvím více než 450 webů po celém světě.

V České a Slovenské republice vydává společnost IDG tato tradiční (papírová) média:

V tištěné verzi vycházejí tyto tematické speciály:

Z on-line medií to jsou:


IDG US

International Data Group (IDG) je přední mezinárodní společnost se sídlem v Bostonu, která na trhu působí již od roku 1964. IDG vydává v 92 zemích světa více než 300 titulů novin a časopisů (např. Channel World, CIO, CSO, Computerworld, GamePro, InfoWorld, Network World a PC World) a poskytuje svým čtenářům informace prostřednictvím více než 450 webů po celém světě. Společnost IDG rovněž organizuje přes 400 konferencí a eventů, mezi něž patří např. Macworld Conference & Expo, OpenSource Conference & Expo, CIO 100, DEMO a IDC Directions.

IDC je dceřinou společností IDG. IDC je přední světová analytická a poradenská společnost, která pomáhá svým zákazníkům seznamovat se s novými trendy v oblasti e-businessu a technologií a stanovovat vhodné obchodní strategie. IDC zkoumá celosvětové trhy a trendy a je schopna dodávat zákazníkům příslušný servis a poradenské služby. Pro společnost pracuje přes 1000 analytiků ve 110 zemích světa, kteří s ohledem na danou lokalitu provádějí globální výzkum. Zákazníky společnosti IDC jsou světové špičky IT dodavatelů, IT organizací, e-business společností a finančních společností.

[ilustrační foto]